חתונה קטנה בתל אביב

חתונה קטנה בתל אביב עורכים רק במסעדת אמריקה באבן גבירול

חתונה עד 50 איש בתל אביב  חתונה עד 100 איש בתל אביב  חתונה עד 150 איש בתל אביב  חתונה עד 200 איש בתל אביב  חתונה עד 250 איש בתל אביב  חתונה עד 300 איש בתל אביב  

 

יום החתונה הוא אחד מהימים הבלתי נשכחים בחייהם של אנשים רבים, יום זה נחרט בזיכרונם והם מרבים לדבר עליו גם זמן רב לאחר שהסתיים. ביום המיוחד הזה, שבו בני זוג בוחרים לשזור את חייהם יחדיו, חשוב לדאוג לכל האלמנטים שהופכים חתונה לבלתי נשכחת, הן עבור בני הזוג והן עבור האורחים שלהם: החל מארוחה טעימה, דרך ריקודים ועד אווירה קסומה וייחודית – אז אם אתם עומדים להינשא, חשוב שתדעו שיש מקום אחד בתל אביב, אשר יכול להפוך את החתונה שלכם ליום המיוחד בחייכם. אנחנו מדברים כמובן על מסעדת אמריקה הממוקמת באבן גבירול בתל אביב.

 

חתונה בתל אביב, לב אמריקה

 

אנשים רבים כיום בוחרים לערוך חתונה אינטימית עם האנשים הקרובים אליהם ביותר בלי להזמין מאות רבות של אורחים שהם אינם מכירים. החתונות הללו קטנות רק מבחינת מספרים, שכן התחושה בהן עולה על אירועים גדולים ומנוכרים שנערכים לעתים. למרבה השמחה, יש מקום לחתונה בתל אביב שמגלם בתוכו את התחושה הגדולה הזו שכל זוג רוצה להרגיש בחייו – מתחם אמריקה ברחוב אבן גבירול.

 

חתונה עד 50 איש בתל אביב

 

אם אתם בין הזוגות האמיצים שבחרו ללכת נגד הזרם ולערוך חתונה עד 50 מוזמנים – מסעדת אמריקה היא המקום עבורכם. במסעדה הזו תוכלו לבחור בין מספר מתחמים שונים, שכל אחד מהם מגיש אוכל ייחודי שההשראה אליו מגיעה כל הדרך מאמריקה, ולערוך אירוע קטן עד 50 איש עם קסם גדול.

 

חתונה עד 100 איש בתל אביב

 

לחתונות מעט גדולות יותר, ואירועים עד 100 איש, ניתן לבחור באחד המתחמים הנרחבים במתחם אמריקה ששטחו עולה על 1,000 מטרים רבועים. בחתונה האינטימית שלכם תוכלו לבחור מנות מיוחדות עם ניחוח אמריקאי מתוך תפריט עשיר במיוחד שלא ישאיר אף אורח רעב, כולל אתכם הזוג המאושר.

 

חתונה עד 150 איש בתל אביב

 

מלבד מתחמי המסעדה המסוגננים של מתחם אמריקה, תוכלו ליהנות גם מחלל האירועים שיכול להכיל עד 400 אורחים, ומתאים גם לחתונות קטנות ואירועים של 150 איש. החלל הזה מושלם עבור חתונה בתל אביב שתיעשה באווירה צעירה, עם מוזיקה מעולה וכמובן גם אוכל ושתייה בשפע שינעימו את זמנכם.

 

חתונה עד 200 איש בתל אביב

 

באותו מתחם אירועים במסעדת אמריקה, תוכלו לערוך גם חתונה בתל אביב עם 200 אורחים שייהנו מאירוע קטן לא שגרתי בלב ליבה של ישראל. זהו מקום לחתונה בתל אביב שמצטיין בעריכת אירועים על פי בקשת המארגנים וכחלק מכך, יכול לתפור את היום המיוחד שלכם בדיוק למידותיכם, בלי סייגים.

 

חתונה עד 250 איש בתל אביב

 

גם אם אתם מעוניינים לערוך חתונה בתל אביב שהיא קטנה יחסית, אך עם כמה מאות מוזמנים, תוכלו ליהנות ממענה לדרישותיכם במתחם האירועים של אמריקה ולחוש את ההשפעות הנפלאות של המעצמה הקולינרית הזו ממש בישראל.
תוכלו לבחור מתוך התפריט העשיר, אוכל עם ניחוח אמריקאי ומקסיקני שישדרג כל אירוע, ולרקוד עד אור הבוקר עם די ג'יי או מוזיקה חיה לבחירתכם באירועים קטנים עם 250 מוזמנים.

 

חתונה עד 300 איש בתל אביב

 

אם אתם עורכים חתונה בסדר גודל של אירוע של 300 איש, אל חשש – מתחום האירועים של אמריקה יכול להכיל עד 400 אורחים!
במהלך כל הערב אתם תיהנו משירות מקצועי, אדיב ומדויק שילווה במטעמים שמעולם לא טעמתם, ויהפוך את החתונה שלכם לשיחת החברים ובני המשפחה שייהנו יחד אתכם מאירוע בלתי נשכח.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר