מסעדה חדשה בתל אביב

נמאס לכם מכל המסעדות הקיימות ואתם מחפשים מקום מרענן ואחר? אמריקה היא מסעדה חדשה בתל אביב בה תמצאו שפע של מנות ואווירה מיוחדת

תרבות האוכל בארץ ובתל אביב במיוחד הולכת ותופסת מקום מרכזי. צילומים מגרים של מנות צבעוניות עולים לאינסטגרם, נראים בטלויזיה ובכל מקום אפשרי. עם תרבות האוכל שתופסת מקום ראוי צומחות גם מסעדות חדשות בתל אביב ובכל הארץ, אך אין ספק כי מסעדה חדשה בתל אביב, במיוחד מסעדה שמביאה איתה משהו חדש מקבלת הדים רבים יותר בתל אביב מאשר מסעדות באזורים אחרים. כך למשל מסעדת אמריקה, מסעדה חדשה בתל אביב המביאה איתה אמריקה אחרת, אמריקה ששכחנו (או אפילו לא ידענו) שהיא קיימת בתחום הקולינרי, אמריקה עם הרבה נשמה.

ארוחה טובה אחרי יום עבודה ארוך באחת המסעדות החדשות בתל אביב

מסעדת אמריקה היא קומפלקס הכולל מספר מסעדות טובות ונמצא במקום שהגיוני למצוא בו מסעדה אמריקאית: בית ציוני אמריקה הקומפלקס כולל שתי מסעדות בהן ניתן לאכול ארוחות מלאות ועשירות, בית קפה לארוחות קלות או נשנושים וגם בר אמריקאי לשבת עליו ולנקות את הראש אחרי עבודה או את הבטן אחרי הארוחה. המסעדה האמריקאית מביאה את ניו יורק עם הרבה נשמה, עם ניחוחות של הארלם וברוקלין וגם טעימות מניו אורלינס. כאן תמצאו הרבה מעבר להמבורגר וצ'יפס (אם כי גם הם ישנם). התפריט כולל מגוון בשרים המוכנים בדרכים שונות של בישול, צליה או טיגון, תבשילים הכוללים גם ירקות רבים ודגנים, תבשילי פירות ים ודגים עם תוספות ותיבולים מעניינים. המסעדה השניה נותנת כבוד לשכנתה של ארה"ב- מקסיקו. זוהי מסעדה מקסיקנית הכוללת תבשילים מקסיקנים במגוון צבעים וטעמים.

ארוחה טובה עם הופעה 

מסעדת אמריקה הממוקמת באבן גבירול מציעה גם הופעות בחינם. מוזיקת סול, קאנטרי וסגנונות אחרים יהיו חלק מהבילוי שלכם במסעדה ויביאו לכם עם האוכל חוויה אמריקאית שלמה, חוויה שתתן לכם הזדמנות לטעום אמריקה אחרת, אמריקה עם הרבה עומק, טעמים וניחוחות.

 

 

הזמנת שולחן

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

אנא המתן...

הטופס נשלח בהצלחה

שליחת הטופס נכשלה אנא נסה שוב מאוחר יותר